Nowe artykuły na blogu

23.03.2021

Czytaj całą recenzję "Potargana w miłości"...


 

15.03.2021

Otwierasz lodówkę, a tam Magdalena Boczarska. Gra w popularnych i kasowych produkcjach ostatnich lat. Ostatnio widziałem w “Żywiole Saszy – Ogień”.

Czytaj całą recenzję filmu "Żywioł Saszy - Ogień"...


 

17.02.2021

Osiecka z kimś się nudzi lub kimś fascynuje. Czemu zafascynowała się Danielem Passentem? Czemu Zbigniew Mentzel okazał się ogniem, a Osiecka - ćmą? Chyba dlatego, że byli nietuzinkowymi ludźmi, erudytami,  ale to tylko domysły. W przypadku  Mentzla przychodzi na myśl książka "Dorosłe dziewczynki z rodzin dysfunkcyjnych" Eugenii Herzyk. Im bardziej ktoś tobą pogardza i odrzuca miłość, im więcej tracisz, tym usilniej biegniesz po ochłap uczuć. Hazard miłości, choć pieniądze też można utopić. Czy film taką interpretację próbuje forsować? Nie. Tylko tak mi przyszło do głowy.

Może Osiecka do pisania potrzebowała dołów, szorowania po dnie, nieszczęścia. Z Passentem, pokazuje serial, tylko dom, zasłony i kotlety mielone. Z mizerii ogórka trudno czerpać natchnienie.

pomnik agnieszki osieckiej przy francuskiej w Warszawie

Czytaj całą recenzję serialu "Osiecka", odcinki 9-13


 

Skup płyt winylowych i CD

Są w życiu sytuacje - przeprowadzki, brak miejsca w domu, generalne porządki, a może prozaicznie brak pieniędzy - kiedy płyty winylowe czy CD zalegające na półkach, w szafach, na strychach rzucają się w oczy i jedyne o czym marzysz, to w końcu zrobić z nimi porządek.

 

Jeśli chcesz  je sprawnie i korzystnie sprzedać, to:

zadzwoń pod numer 660 450 260

przyjedziemy

wspólnie wycenimy, zapłacimy gotówką i odbierzemy od Ciebie płyty winylowe oraz kompaktowe.

 

Zadzwoń już teraz!

 

Tel. 660 450 260

Zapraszamy też z płytami kompaktowymi i winylowymi do nas po uprzednim umówieniu się. Proszę dzwonić pod powyższy numer lub napisać na mail: antykwariatzeran@gmail.com

 

Szczególnie jesteśmy zainteresowani płytami z gatunków muzycznych:

- jazz polski i zagraniczny

- rock polski i zagraniczny

- heavy metal polski i zagraniczny

- pop polski i zagraniczny

- hip-hop, rap polski i zagraniczny.

 

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl